No tohle

12. červen 2009 | 12.11 |
› 

Tohle je opravdu nechutný příběh a barbarské zacházení s nebožtíkem. Doufám, že vdova vysoudí velké peníze, aby si majitelé pohřebních ústavů uvědomili, jak se mají chovat.

Majitel amerického pohřebního ústavu přišel o licenci, protože muži vysokému dva metry nechal uříznout nohy, aby se vešel do rakve.

Zaměstnanec pohřebnictví použil motorovou pilu na nohy kazatele a hudebníka J. Finese a to navíc bez souhlasu rodiny. Na případ se přišlo až po téměř pěti letech. Nicméně vdově tento strašný okamžik připadal, jako by její muž ještě jednou zemřel. "Je to jako strhnout strup na starém zranění. S řadou věcí jsem se již vypořádala, ale nyní si připadá, že musím zažít všechnu tu bolest znova."

Tělo bylo na policejní příkaz exhumováno pro vyšetřování podivuhodných praktik pohřebního ústavu. Po ohledání se zjistilo, že muži uřízli nohy mezi kotníkem a kolenem a nacpali je mezi pahýly končetin. Rakev byla při obřadu otevřena jen v horní polovině. Vdova při zařizování pohřbu vybrala standardní rakev, nikdo ji neupozornil na to, že by se do ní nebožtík nemusel vejít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (42x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář