Manželské radosti

19. červen 2009 | 11.34 |
› 

Manželství je instituce, která nám občas přináší kuriózní zážitky, které poměrně často končí jeho zánikem. Na takové dva případy se můžeme podívat.


Někdy jsem si připadal, pane předsedo, jako bigamista. Nejen že tchyně byla u nás tři sta dnů v roce, ale nebyli jsme si před ní jisti ani v ložnici ve chvílích nanejvýš intimních. Když mi pak začala dokonce radit, v jakých polohách se mám s manželkou milovat, aby se nám narodila holčička, a manželko souhlasila i s tím, aby tchyně byla u toho, rozhodl jsem se, že svůj život dožiji raději zcela sám.

Že mi říkal můj manžel hned od svatby stará, ačkoli mi bylo třiadvacet, když jsme se brali, to by nebylo ještě nejhorší. On ale později zavedl u nás doma takový zvyk, že mi dával svoji výplatu jen po částech, a to vždy za pohlavní styk. Jelikož výši těch částek určoval on sám, nevysouložila jsem si celou výplatu vlastně žádný měsíc. Dokázala bych to jedině v případě, kdybych mu dala tak pětkrát denně. A to se nedalo stihnout ani z časového hlediska, nehledě z hlediska fyzického.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.1 (39x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář