Pomsta

25. červen 2009 | 12.30 |
› 

Tatík, který se ošklivě zachoval ke svému synovy nebude mít ani po smrti klidné spočinutí. Kdo ví, kam se jeho popel dostane.

Muž z hrabství Warwickshire se rozhodl posmrtně pomstít svému otci za to, že jej jako malého opustil. Jako pomstu se rozhodl prodat otcův popel v internetové aukci.

William Ireland z města Atherstone nemůže dodnes zapomenout svému otci, že když mu bylo šest let, opustil jeho matku i jeho, aby začal nový život. "V dětství mi otec často chyběl. V dospělosti jsem ho našel a začali jsme se vídat. Po smrti jsem zjistil, že veškeré své jmění odkázal ženě, pro kterou opustil moji matku a jejich synovi. Myslel jsem, že mi dětství alespoň trochu vynahradí, ale asi mu to bylo jedno," postesknul si William.

Pomstu důkladně promyslel. Zaplatil pohřeb a tak získal otcův popel, a proto si na eBayi nyní můžete přečíst inzerát: "Toto je popel mého otce, Kennetha Irelanda, cizoložníka, který opustil svoji ženu a dvě děti a nechal jim 17 liber (cca 529 korun) a nikdy jim žádné peníze nedal a nepřispěl na výchovu."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (31x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře