Zlodějíčkové

3. červenec 2009 | 15.18 |
› 

Našel jsem dvě zajímavé zprávičky, které by Vás mohli pobavit. Obě mají jedno společné: drobné krádeže, ale jen v jednom případě hrozí pachateli vězení.

Mazané veverky

PORT HURON Na místním hřbitově ukázaly veverky svou vynalézavost. Jak informoval list Times Herald,  z vlaječek, které zdobily hroby válečných veteránů, si vyrobily hnízdo. Vlajky se umísťují na hroby u příležitosti Dne obětí války. Pracovníci hřbitova si druhý den po ozdobení všimli, že na místech zůstaly jen samotné tyčky. "Proč používat listy, když se dá použít látka," komentoval počínání zvířátek správce hřbitova.


Strach z upírů

Hrůzu z hraběte Drákuly měl prý muž z Hodonínska. Proti upírům se totiž pořádně vybavil. Poblíž Strážnice se brzy ráno vydal na lup česneku. Aromatické zeleniny nasbíral na poli přes sedm kilogramů. S plným batohem česneku se pak vracel do města.

Jeho nadité zavazadlo se ale zdálo podezřelé policistům, kteří proto muže raději zkontrolovali. A trefili se do černého! Ukázalo se totiž, že jde o lumpa, který už v minulosti oplétačky se zákonem měl.

Teď byl dokonce v podmínce. A proto, i když majiteli česnekového pole ve skutečnosti způsobil škodu okolo pouhých dvou set korun, si půjde sednout do vězení. Na policisty totiž nezapůsobilo ani vysvětlení, že trpí chronickým strachem z krvežíznivých upírů. Muži hrozí až dva roky za mřížemi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (34x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář