Orgasmus pro bohaté

17. červenec 2009 | 14.48 |
› 

Podle této studie by si chudší lidé moc neužili. Život a jeho radosti se poměřují velikostí vašeho konta, ne kvalitou duše či srdce. City ustoupily zlatému teleti.

Ženská sexualita je složitá a citlivá vůči řadě faktorů. Frekvenci a dosažení orgasmu ovlivňuje několik různých podmínek, přičemž jedna z nejvýznamnějších zdánlivě se sexem vůbec nesouvisí. Tímto faktorem je totiž výše příjmů u partnera. A čím je finanční zázemí u muže jistější a příjmy vyšší, tím mají ženy orgasmů více a snáze jich dosahují.

Vyplynulo to ze studie odborníků z Newcastle University v Anglii, kteří analyzovali data o sexualitě pěti tisíc žen. Z 1 534 žen majících manžela či partnera dosahovalo orgasmu vždy 121 žen, 408 uvádělo dosažení orgasmu často, 762 někdy a 243 jen zřídka nebo vůbec.

"Z komplexní statistické analýzy vyplynulo, že nejsilnějším vlivem na frekvenci orgasmů u ženy má příjem jejího partnera," tvrdí autoři studie.

Bohatí a dobře zajištění muži představujílepší otce a pečovatele o potomstvo ženy, ty jsou nejen ochotnější s nimi častěji souložit, ale dokážou se také snáze uvolnit a projevují perspektivním mužům ochotněji požitek ze sexu.

Nevím jestli bohatí představují lepší otce, právě bohatí jsou velcí záletníci, kteří si mohou dovolit náročné milenky, které pak připravují "milující manžele a otce" o čas, který by mohli věnovat rodině.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (25x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář