Ženská pomsta

7. srpen 2009 | 13.39 |
› 

Tak tenhle článek se mi líbí a zároveň je varováním pro všechny záletníky či návodem pro podváděné ženy, záleží jen na úhlu pohledu.

Donessa Davis (48) z amerického Wisconsinu vystupoval na veřejnosti jako milující manžel. I jeho vlastní žena tomu poctivě věřila a nevšimla si, že si celá léta užíval s mnoha jinými ženami. Pak mu našla v mobilu seznam milenek.

Manželka Tracy a milenky Therese, Wendy a Michelle Davise upřímně milovaly, dokud si myslely, že jsou jedinými ženami jeho života. Odhalená skutečnost je rozzuřila, spojily síly a společně vypracovaly plán pomsty.

Therese pozvala Donessu k milostným hrátkám do motelu v obci Stockbridge. V oblasti, kde mezi největší události patří zdivočelý mýval, si 649 obyvatel zdejší ospalé komunity nikdy příliš popularity neužilo. Ale tentokrát si všichni přišli na své.

Donessa dorazil včas. Theresa už čekala a v rámci erotického dovádění ho připoutala k posteli a zavázala mu oči. Pak pozvala dál ostatní tři ženy. Vteřinovým lepidlem mu přilepily penis k pravé noze a následně mu každá z nich nafackovala. Donessa začal křičet o pomoc, což ženské komando znervóznilo. Ukradly mu mobil, peněženku, klíče a venku stojící auto, kterým chtěly co nejrychleji zmizet. Majitel motelu už ale zavolal policii a ta všechny čtyři během několika minut dopadla. Byly obviněny z omezování osobní svobody, krádeže a ublížení na těle. Donessovi museli v nemocnici pracně oddělit penis od nohy. Teď ho čeká rekonvalescence

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (31x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře