To jsou věci

19. srpen 2009 | 14.14 |
› 

Někdy zůstává až rozum stát nad tím, co všechno se přihodí. To člověk potom opravdu musí zapochybovat, jestli se lidi liší od zvířat rozumem. Kde ho ta matka nechala? Naštěstí druhý případ dopadl dobře.

Z USA

Američanka Katherine Nadal (28) uřízla svému pětitýdennímu synovi genitálie! Původně tvrdila, že chlapečka pokousal její jezevčík.

Žalující strana, která pro ženu požadovala doživotí, však prokázala, že brutální matka svého syna zmrzačila sama. Za »odsouzení svého dítěte k životu plnému utrpení« půjde žena do vězení na 99 let. Chlapce podle lékařů čekají četné chirurgické zákroky a léta terapie.

Z domova

Hotové pozdvižení v centru Plzně způsobil muž (35), který se svlékl v okně prvního patra a vyhrožoval sebevraždou. Frekventovanou ulicí kvůli němu několik minut nejezdily trolejbusy ani autobusy.

Zřejmě psychicky nemocný muž na kolemjdoucí pokřikoval, že nemá co skrývat a skočí na chodník, a že Bůh je velký. Jeden z duchapřítomných chodců a policistka v civilu ho nakonec přemluvili, aby si sebevraždu rozmyslel.

 "Nechtěl jsem, aby spadnul. Křiknul jsem na něj, ať toho nechá a radši jde na pivo. Na to slyšel. Nejdřív mě na něj pozval, pak ale řekl, že nemá ani korunu. Šel jsem za ním do jeho bytu a přesvědčil jsem ho, aby mi otevřel," prozradil jeho záchrance.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (24x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře