Chybička se vloudí

20. srpen 2009 | 13.30 |
› 

To zase zaúřadoval nějaký popletený úředník v bance a způsobil jedné ženě nemalé problémy. Naštěstí se tohle nestalo u nás, ale co není, může být.

Šok, tak lze ve stručnosti popsat to, co cítila Američanka A. Ramirezová z předměstí Miami, když se nedávno vracela domů a našla všechny svoje věci poničené a rozházené na trávníku před domem. Aby toho nebylo málo, v jejím domě už se usadil cizí muž, který tvrdil, že je tam doma a okamžitě ji začal vyhánět.

Co se stalo? Banka, které Ramirezová svůj dům poctivě splácí, dala nemovitost omylem do aukce. V ní ji vydražil jistý muž, který se do domu krátce na to nastěhoval. Asistovala mu u toho miamská policie, která z domu vyexpedovala jejího manžela, děti a prarodiče.

Muž, který se do jejího domu nastěhoval, za něj prý v aukci zaplatil 87 tisíc dolarů. Ramirezová za něj přitom zaplatila 260 tisíc dolarů. "Banka mi prostě sebrala můj dům. Moje věci byly poničené a rozházené všude možně na trávníku. To všechno udělali za bílého dne před zraky všech sousedů. Taková hanba," dodala.

Ramirezová se obrátila na soud, který celou věc prošetřil a nařídil nápravu. Vyhozená majitelka domu se teď chce soudit s bankou, která z ní a její rodiny udělala na plných čtyřiadvacet hodin bezdomovce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (23x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář