Švédská perlička

4. září 2009 | 10.53 |
› 

Máte rádi svoji kočičku nebo pejska, tak jen se mu nesnažte při nemoci pomoci, protože můžete dopadnout moc špatně, i v případě, že veterinář nechce potřebný zákrok provést. Máte přece ještě možnost nechat zvířátko "uspat".

Na veterinářku si musela zahrát Švédka, jejíž kotě mělo problém s kýlou. Nenašla totiž veterináře, který by zvíře operoval. Přestože podle expertů své kočce nejspíš zachránila život, hrozí jí vězení.

Žena hledala pro své kotě veterináře, ale nedařilo se jí to. Protože zvíře trpělo, vzala tišící mast, nůž, jehlu a nit a pustila se do operace kýly. Zvěrolékař později konstatoval, že kočku zřejmě svým zákrokem zachránila.

Radost šťastné majitelky ale netrvala dlouho. Příslušné instituce ji totiž udaly. Žena tak nejspíš skončí před soudem. Za to, že vztáhla ruku na zvíře, jí hrozí až dvouleté vězení.

Dvouleté vězení za zdařilou operaci, kolik by dostala, kdyby se operace nezdařila? Asi tak nejméně deset let ve věznici s nejpřísnějším dozorem. Co kdyby tam chtěla zachránit nějakou myš?! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (25x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře