Nevinný polibek

9. září 2009 | 19.27 |
› 

Nic se nemá přehánět, však taky tenhle případ už na hony zavání debilitou a přehnanou policejní horlivostí. Dočkáme se něčeho podobného i u nás?

Brazilci minulý měsíc začali uplatňovat novou zákonnou úpravu v rámci boje s pedofily. Podle tohoto zákona se mohou všichni, kdo zneužijí nezletilého, dostat za mříže na osm až patnáct let.

Ale legislativní opatření už má svou první nevinnou oběť hraničící s mezinárodním skandálem. Brazilská policie totiž zatkla a za mřížemi drží nevinného Itala poté, co se se svou osmiletou dcerou mazlil na veřejné pláži.

Osmačtyřicetiletého podnikatele z Guidonie u Říma udal starší brazilský pár. Jim přišlo zvrhlé, jak se muž s dívenkou mazlí. A policie Itala zatkla a odvlekla do vazby i přesto, že přímo na místě protestovala nejen holčička, ale také její brazilská matka. Vše se odehrálo na pláži Fortaleza.

"Zatčení je výsledkem přehnané horlivosti jednoho brazilského páru a místní policie, která se snaží bojovat s dětskou pornografií," komentoval případ právník z italského konzulátu v Brazílii.

Takže tatínkové pozor, žádná pusinka dcerušce k svátku ani naplácání na zadek, když zlobí. Mohli by z Vás být pedofilové.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář