Nevěra se provalila

15. listopad 2009 | 14.13 |
› 

Nevěra byla je a bude, s tím nikdo nic nenadělá. Lidi jsou prostě nedokonalí a snadno podléhají hříchu. Někteří podléhají dokonce často a rádi. Přikázání: Nepožádáš manželky bližního svého má jistý nedostatek. Co když Tě požádá ona?

Nemilého překvapení se dostalo ženě, která chtěla naopak překvapit manžela. A stačilo k tomu, že mu k narozeninám zařídila telefonát z jeho oblíbení rádiové show.

Davor Ivanovic manželce řekl, že bude sám na služební cestě v Záhřebu. Když se ale moderátorka Barbara Kolar dovolala do jeho pokoje, telefon zvedla neznámá žena, protože Davor se zrovna sprchoval. Když se konečně dostal k telefonu, zalhal, že ta žena je jeho manželka. Vše tak bylo prozrazeno, protože jeho pravá, v tu chvíli pořádně rozzuřená, žena Jasna poslouchala na druhé lince.

Jasna ignorovala prosby zaměstnanců rádia o zklidnění a ječela do telefonu: "S kým že to tam seš?" Místo tichého kání se na závěr rozhovoru udivený Davor rozlítil na moderátorku: "Proč jste mi to udělala. Máme spolu děti."

Ten konec tomu dal korunu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře