Milující dceruška

22. září 2009 | 11.29 |
› 

Taková rodiče milující dceruška je prostě k nezaplacení, a pokud je nějaká ta Vyšší spravedlnost, tak jí to pro změnu zase oplatí její děti.

Maďarské úřady osvobodily muže, kterého vlastní dcera před třemi lety prodala jako otroka jisté romské rodině z městečka Újkígyós.

Dnes osmašedesátiletého muže drželi Romové ve stáji s koňmi a dávali mu jídlo pouze jednou denně. Pro věznitele musel zdarma pracovat.

Případ odhalili úředníci, kteří vyřizovali žádost rodiny muže o svěření opatrovnictví. Když se nedostavil na lékařské vyšetření, které mělo prokázat, zda je právně způsobilý, tak ho opatrovnický úřad sám vyhledal.

Podle APA ho nalezl v "nepředstavitelných podmínkách". Lékař u něj následně mimo jiné diagnostikoval svrab a několik špatně zhojených zlomenin žeber.

O zavřeném muži zřejmě nevěděli ani sousedé. Starosta města Z. Szebellédi o tom prý neměl ani tušení. Podle deníku se v oblasti objevilo v minulosti několik podobných případů, ale oběti své výpovědi následně stáhly, takže nikdo nemohl být obviněn.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář