Nemůžeme luxovat

18. listopad 2009 | 09.56 |
› 

Tahle zpráva jistě potěší všechny mladé muže, ale co my, staří kocouři, kteří jsme už svůj úkol splnili? No, co se dá dělat, budeme si muset najít nějakou jinou výmluvu. Pokud ne...

Domácí práce muže příliš nebaví a většina z nich se jim snaží za každou cenu vyhnout. Nyní mají pro své partnerky novou výmluvu, která však může být účinnější než cokoliv jiného. Podle posledních studiích totiž záření vycházející z přístrojů jako je mikrovlnka, mixér či multifunkční vysavač, vážně škodí spermiím.

Muži, kteří jsou vystaveni tomuto záření často a pravidelně, mají horší kvalitu spermatu a jsou častěji také neplodní.

Vakuové vysavače, lednice, mikrovlnky, fény a mixéry, tyto všechny mohou produkovat nebezpečné záření. Pokud je v jeho dosahu mužský šourek s varlaty, působí vlny negativně na vyvíjející se spermie.

Podle kalifornských expertů to neznamená, že by muži měli přestat v domácnosti pomáhat, ale měli by dodržovat bezpečnostní opatření. Například pokud aktivují mikrovlnnou troubu, měli by odstoupit nebo odejít do jiné místnosti a vrátit se, až je program u konce. Jiné přístroje by měli držet vždy dál od rozkroku.

Ovšem takové záření od vysaveče je děsná mrcha a má velký dosah. Nakonec vždyť to vědci doporučují, jak se zapne, hned do jiné místnosti a nejlépe vůbec pryč z domu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (33x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře