Ženy a boty

19. prosinec 2009 | 11.25 |
› 

Britské ženy jsou prý chladné a málo vášnivé, skoro bych tomu věřil, pokud tenhle test vypovídá o ženské populaci pravdu. Jen bych moc rád věděl, jak jsou na tom naše ženy a dívky.

Nejlepším přítelem každé ženy jsou boty. Z výzkumu britských vědců vyplynulo, že až 92 procent žen vám poví o půlnoci značku svých bot, které si koupily z první výplaty. Ale na jméno kluka, od něhož dostaly svou první pusu, si nedokážou vzpomenout dvě třetiny z dotázaných. Vzpomínky na boty jsou tak silnější než na bývalé milence.

Průzkumu se zúčastnilo tisíc respondentek. Až 96 procent z nich trápí skutečnost, že vyhodily pár botiček, které si pořídily z první výplaty, ale jen 15 procent lituje, že se rozešly se svým prvním klukem. Průměrná žena vlastní 19 párů obuvi, pravidelně nosí čtvery. Nákup bot tají před partnerem každá sedmá žena. 

"Člověk by si myslel, že ženy odkládají do krabic od bot milostné dopisy, ale ve většině případů pro ně mají mnohem vyšší hodnotu samotné boty," říká zakladatel výzkumu G. Lloyd.

Myslím, že u nás to nebude tak zlé a pochybuji, že až na vyjímky, mají naše obyčejné ženské 19 párů bot.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (31x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře