Svět tropí hlouposti

17. leden 2010 | 19.24 |
› 

Tak jsem opět pro Vás vybral dvě kuriozity ze světa. Tedy obě dvě jsou z Ameriky, ale to přece nevadí a nic jim to na zajímavosti neubírá. Tak se na ně podívejte.

Darebák

Přibližně měsíc trvalo policii v americkém městě Portland, než chytli zákeřného kadeřníka. 22-letý mladík vždy nastoupil do autobusu městské hromadné dopravy a vybral si místo za nějakou mladou dívkou s dlouhými vlasy. Když se nikdo nedíval ostříhal jí vlasy splývající přes opěradlo. Jiným dívkám část vlasů přilepil k opěradlu nebo k oknu. Teď je obžalován ze sexuálního harašení a čeká ho podrobné psychiatrické vyšetření.

Rozlobený hladovec

Lidé jsou závislí na automatech, alkoholu, cigaretách a v americkém městě Toledo také na jídle z restaurace McDonald´s. Takto pravděpodobně bude znít příčina útoku 24-leté Melodi Dushane na světoznámou restauraci. Se svým autem si k restauraci přijela pro kuřecí nugety, ale u okénka se dozvěděla, že nejsou. Rozzuřená dívka sešlápla plyn a do restaurace se autem probourala. Po ošetření byla pořezaná a hladová dívka odvezena na policejní stanici.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (32x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře