Soutěž o ceny

22. květen 2010 | 10.33 |
› 

Tak jen přemýšlím, jak by v této soutěži dopadli naši muži. Škoda, že Kaufland nebo Lidl či Tesco něco podobného neuspořádají.

Nákupní středisko, které uspořádalo neobvyklou veřejnou soutěž v rozepínání podprsenek, bylo za tento nápad kritizováno. Každý ze soutěžících, který zvládnul jednou rukou rozepnout osm podprsenek pod jednu minutu,vyhrál nákupní poukázku do obchodního domu ve městě Guangzhou v Číně.

Potřeba k tomu bylo samozřejmě osmi žen, které stály na pódiu, oblečené jen do riflí, podprsenky a s maskou, která jim zakrývala obličej. Někteří přihlížející měli ze soutěže upřímnou radost a všechny soutěžící odměňovali potleskem a povzbuzováním, při každém rozepnutém podprsenkovém háčku. Jiní byli naopak pobouřeni.

Mluvčí obchodního domu prohlásil: "Pro mnoho mužů je rozepínání podprsenek záhadou. Tato soutěž jistě některým mužům pomohla přiblížit pro ně neprobádanou oblast a odhalit její tajemství." Celkovou vítězkou se překvapivě stala žena, která všech osm podprsenek rozepnula za 21 sekund.

Rád bych si to vyzkoušel, ale nemám zrovna osm ochotných sousedek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře