Překvápko

5. listopad 2009 | 13.58 |
› 

Velké překvapení přichystal svým blízkým Ademir Jorge Gonçalves, když se objevil na svém vlastním pohřbu. Zatímco ho jeho rodina oplakávala jako obět tragické autonehody, popíjel v nedalekém baru kořalku.

Devětapadesátiletý Gonçalves z jihobrazilského státu Paraná si zašel o víkendu do hospody na pár panáků. Vypil jich zřejmě víc, než měl. Domů totiž už ten večer nedorazil.

Rodina se o něho začala obávat, navíc se nedaleko jejich vesnice v noci na neděli odehrála tragická automobilová nehoda. Policisté v troskách aut a okolí nalezli ohořelé oběti, z nichž jednu označili za Gonçalvese a pozvali si jeho blízké k identifikaci. Tělo bylo ve špatném stavu, přesto se rodina shodla, hlavně podle podobného oblečení, že jde o jejich příbuzného.

Nebyli jsme si jistí, řekla neteř Rosa Sampaiová. "Strýčkové i já jsme o identifikaci pochybovali, jenže jedna z tet a její čtyři kamarádky se dušovaly, že jde určitě o něj. Co jsme měli dělat? Šli jsme na pohřeb, " dodala.

"Lidé se pohledu na mrtvé tělo děsí, identifikace je proto vždy hodně rychlá. Myslím, že kvůli tomu došlo k mýlce," řekl mluvčí místní policie.

Když Gonçalves v pondělí ráno, zrovna v den památky zesnulých, zjistil, že mu rodina chystá pohřeb, prý okamžitě vyrazil na hřbitov, aby ubezpečil své blízké, že je pořád ještě mezi živými.

"Když jsme ho viděli na cestě u hřbitova, všem se nám ulevilo," řekla neteř.

Myslím, že několik starších tetiček bylo na pokraji kolapsu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (28x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře