Kreditka pro kocoura

8. leden 2007 | 09.46 |
› 
Výmluvy bankovního domu, který spravuje její finance, že zpoždění v proplácení účtů je způsobeno řadou bezpečnostních opatření zavedených ve prospěch klientů, nakonec popudilo Katherine Campbellovou z australského Queenslandu natolik, že se rozhodla tvrzení finančníků prověřit. Tím, že požádala o vydání druhé kreditní karty. Nenechala ji však vystavit na sebe, ale na jistého Messiaha Campbella, jak se jmenuje její kocour.Bank of Queensland žádosti vyhověla, vyřídila ji přímo kosmickou rychlostí a navíc bez vědomí majitelky účtu jejímu držiteli přiklepla úvěrový limit ve výši 4200 australských dolarů, což v přepočtu činí přes 117 tisíc korun.
"Skutečnost, že kocouru Messiahovi kreditka skutečně došla, mě ohromila," přiznává Katherine Campbellová a dodává, že od té doby si láme hlavu, v čem vlastně spočívají ta moderní bezpečnostní opatření, které mají uchránit vklady klientů před vytunelováním.
Nic na tom nemění skutečnost, že finanční ústav se jí za lehkomyslné počínání omluvil a okamžitě po zveřejnění celé záležitosti nechal kocourkovi kartu zablokovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře