Nejmladší otec

9. leden 2007 | 19.03 |
› 

Dvanáctiletý školák znásilnil sestru a čeká s ní dítě
Zcela výjimečný případ z Klatovska zaměstnává již několik měsíců psychiatry, policisty a sociální pracovníky. Jedná se o případ sourozenců, kteří spolu měli loni na jaře pohlavní styk. Až se dítě narodí, bude jen o třináct let mladší než jeho otec. To však není jediná zvláštnost. Budoucí sedmnáctiletá matka je sestrou nastávajícího otce.

Dívka nejprve tvrdila, že ji znásilnil neznámý muž, později přiznala, že ji k souloži přinutil vlastní bratr. S ním také přitom otěhotněla. "Policie případ odložila pro nízký věk pachatele," potvrdila v pondělí na dotaz Práva klatovská státní zástupkyně Jiřina Vítovcová.

Chlapec mezi nejmladšími otci v Česku
Bližší podrobnosti však s ohledem na charakter případu nesdělila. "Jde o velmi citlivou záležitost. Už tak má rodina starostí víc než dost," vysvětlila státní zástupkyně. Školáka za znásilnění trest mine. Naopak se bude připravovat na roli patrně nejmladšího otce v České republice.

Dívka své těhotenství i okolnosti , které tomu předcházely, tajila zpočátku i před rodiči. Později přišla s verzí, že ji znásilnil neznámý muž. Podle jejího tvrzení ji nejprve vtáhl do auta. Prý se všemožně bránila ale i přes odpor došlo k pohlavnímu styku.

Viděl soulož v televizi a chtěl to vyzkoušet
"Pachatele nám popsala a my jsme zahájili intenzivní pátrání. Když jsme se ani po několika měsících nedostali k žádné jiné stopě, odebrali jsme vzorky DNA od jejího otce, strýce i bratra. Analýza jasně prokázala, že otcem dítěte je její bratr," uvedl zdroj obeznámený s případem. Hoch se také přiznal. Řekl, že viděl v televizi scénu, jak dva souloží a chtěl si to vyzkoušet. Sestra se prý bránila, škrábala ho a nakonec podlehla.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře