Kde to žijeme

17. září 2009 | 11.53 |
› 

Kde to žijeme? Tak nevím, jsme v České republice nebo v nějaké nedemokratické zemi, kde vládne chaos a právo silnějšího. To už ani policie neochrání občany, kteří pracují a řádně platí daně i na tyto složky. Co na to naše slavná vláda a pan Kocáb?!!!

Pošta nenosí zásilky do ghetta v Bohumíně. Je to příliš nebezpečné. Kvůli opakovanému napadení pošťaček se rozhodla Česká pošta přerušit doručování zásilek do ghetta v Behumíně-Pudlově, kde žijí především sociálně slabší a nepřizpůsobiví lidé. Místní obyvatelé tak již několik dnů ve svých schránkách nenajdou dopisy, složenky ani další zásilky.

"Bohumín-Pudlov je tak nyní jediným místem v zemi, kam Česká pošta nedoručuje zásilky z důvodu ohrožení doručovatelek na životě," řekl R. Březovják, vedoucí pošty v Bohumíně. "Dvě naše doručovatelky jsou po útocích obyvatel ghetta na nemocenské. Nepomohlo ani to, když doručovatelku začali doprovázet strážníci městské policie. Obyvatelé ghetta napadli i je."

"Nešlo o první incidenty. Už dříve tam lidé udeřili doručovatelku pěstí do obličeje, prořezali dvakrát pláště jejich jízdních kol a jednou na doručovatelku házeli dlažební kostky," uvedla mluvčí České pošty M. Selicharová.

Ani s pomocí městské policie není možné bezpečně do Bohumínského ghetta doručovat poštovní zásilky a proto je obnovení donášky zatím v nedohlednu. Doručování komplikuje také fakt, že není zcela jasné, kolik má vůbec sídliště obyvatel, neboť domovní schránky jsou často poničené nebo neoznačené.

Obyvatelé tak nyní hojně využívají možnost vybrat si vlastního zmocněnce, který s jejich souhlasem zásilky na poště vyzvedává.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře