Riskantní pomsta

1. listopad 2009 | 12.22 |
› 

Pomsta "černého" pasažéra mohla pro něj skončit tragicky. Myslím, že následný finanční postih přijde mladého muže mnohem dráž než koupě jízdenky. A to může ještě mluvit o velkém štěstí.

Německý mladík, který vystrkoval pozadí na projíždějící vlaky, zůstal na nástupišti polonahý, když si skřípnul kalhoty do dveří a vlak s nimi odjel.

Dvaadvacetiletý student žurnalistiky byl vykázán z přepravy, protože neměl platnou jízdenku. Jako pomstu zvolil obtiskování zadku na okénka vlaku. Nedopatřením si ovšem skřípnul kalhoty mezi zavírající se dveře a jen málo scházelo k tragédii. Vlak se totiž rozjel i s visícím mužem. Snad jen zázrakem se mu podařilo nestočit si nohy pod kola vlaku, ale přesto byl vlečen až 200 metrů.

Policejní mluvčí uvedl: "Je zázrak, že nedošlo k vážnému zranění. Takovéto nehody nezřídka končí smrtí." Jeho kaskadérský kousek byl ukončen díky zásahu cestujících, kteří zatáhli záchrannou brzdu. Kromě pár modřin a odřenin se nejmenovanému mladíkovi nic nestalo. Ovšem jeho zábava způsobila zpoždění 23 vlaků.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře