Drogy

7. prosinec 2009 | 21.44 |
› 

Tak první úspěšný krok vláda udělala a za dva týdny dostanou posvěcení i další drogy. Místo přitvrzení se povolené množství zvyšuje. Takže si budeme pěstovat narkomany a tím pádem i potencionální násilníky.

Je velmi pravděpodobné, že za čas lidé, kteří užívají lehké drogy přejdou na něco silnějšího a co potom, když nebudou peníze na drogu? 

Poslední dobou se bojuje proti kuřákům, ale zkuste si zjistit, kolik kuřáku přepadlo nebo dokonce zavraždilo člověka, aby měli na cigára a kolik takových trestných činů mají na svědomí feťáci.

Slyšel jsem jeden dobrý názor, že politici legalizují drogy proto, že plno dětiček našich prominentů a zbohatlíků drogy bere z rozcapenosti a rozežranosti, a přece jim a i sobě nebudou dělat potíže.

Ministryně spravedlnosti D. Kovářová doplnila, že jak ministři, tak odborníci chtějí  ještě upřesnit, přesné množství látek jako je heroin, morfin, kokain, pervitin, extáze či marihuana ve formě jiné než je rostlina. Prozatím se hovořilo o toleranci dvou gramů drog, případně čtyř pilulek extáze. Množství se však může změnit.

Takže feťáci se můžou těšít na herák, koks a další jedovaté sračky. Je jim to třeba povolit, aby nám ti chudáčci nestrádali. Místo boje proti drogám to vyřešíme jejich legalizací. Inu vlk se nažere a koza zůstane celá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře