Vražda novorozence

2. prosinec 2009 | 20.51 |
› 

Mám rád články, kde si spousta žen stěžuje na muže, jak jsou sobečtí, že neplatí alimenty a nemají zájem o dítě. Takových článků proti mužům je většina a ženy v nich jsou prezentování za vzorné a milující matky, které chrání své dítě před nepřízní osudu. Nechci polemizovat, ale jsou i takové... Co na to milé feministky.

Jen pár minut po porodu zabila své miminko. Z hrůzného činu obvinila policie sedmnáctiletou studentku ze Slovenska. Žena porodila holčičku na dámských toaletách středoškolského internátu, následně je živé vyhodila z okna pátého patra.

Mrtvé tělíčko novorozeného děvčátka bylo nalezeno v úterý za středoškolským internátem v Bánské Bystrici na Slovensku. Vyšetřovatelé téměř okamžitě obvinili, z tohoto odporného činu, matku dítěte, teprve 17letou studentku Ľubicu z Martina.

"Okamžitě začalo intenzivní pátrání k zjištění možné rodičky. Přistoupili jsme k detailní prohlídce internátu. V prostorách dámských toalet byly nalezeny krvavé stopy. Policisté pracovali velmi rychle a stačilo pouze 90 minut na to, aby byla zjištěna podezřelá osoba. Dívce však hrozí vězení pouze v délce čtyř až osm let," řekla policejní mluvčí P. Vašková. Dodala, že pokud jde o mladistvou osobu, tento trest se snižuje na polovinu.

"Na základě toho byla vykonána gynekologická prohlídka, která potvrdila, že jde o ženu, která byla těhotná a krátce před touto kontrolou porodila," řekla policejní mluvčí.

Předběžné výsledky soudní pitvy potvrdily, že dítě se narodilo živé a zemřelo na následky pádu z okna. Obviněná byla umístěna na psychiatrické oddělení. Podle výpovědi blízkých si nikdo nevšiml, že je dívka těhotná. Nic podezřelého nezaregistrovali ani spolužáci.

Mohla přece utajovaně porodit, vzdát se dítěte v porodnici či ho dát do baby boxu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (32x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře