Taky matka

29. září 2009 | 19.29 |
› 

Milující matka je ochotná pro své dítě podstoupit cokoli, jen aby ho ochránila. Ovšem tahle žena se nemůže nazývat matkou, ale sobeckou a sadistickou zrůdou.

Otřesný případ šokoval Spojené státy. Matka držela svého syna čtyři roky zamknutého ve skříni! Čtrnáctiletému chlapci se minulý pátek podařilo utéct.

Když unikl ze svého vězení, okamžitě běžel na policii. Podle informací, které policie zveřejnila, je chlapec podvyživený, špinavý a po těle má mnoho jizev a popálenin. "Má jizvy po celém těle, prakticky od hlavy k patě," řekl vyšetřující policista. Chlapec uvedl, že ho jeho trýznitelé polévali alkoholem a zapalovali.

Teenager byl podle vlastních slov většinu času připoutaný a zavřený ve tmě ve skříni. Dveře skříně byly zabarikádované těžkými předměty, aby nemohl utéct. Až minulý týden se chlapci podařilo dveře otevřít a uprchnout.

Chlapec policii vypověděl, že problémy nastaly poté, co jeho matku před čtyřmi lety propustili z vězení a oni se přestěhovali do Oklahomy.

37letá matka i její druh byli zatčeni. Oba jsou obviněni z týrání dítěte a hrubého zanedbávání. Chlapec byl převezen do nemocnice k ošetření.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře