Mazaný generál

4. únor 2007 | 13.45 |
› 

Pentagon ve svém posledním průzkumu zjistil, že v aktivni službě se nacházi přiliš mnoho generalů a tak se rozhodl jim nabídnout dřivejši odchod do důchodu s tim, že dostanou specialni bonus. Slíbili, že každý generál, ktery odejde do důchodu hned teď, dostane plný plat do konce roku plus $10,000 za každy palec naměření v rovné čare mezi jakýmikoliv dvěma častmi generalova těla s tim, že general sám si může dané dva body vybrat.
První muž, generál letectva, přijal. Nechal se změřit od vršku hlavy až k patám. Naměřili mu šest stop a on si odnesl šek na $720,000.
Druhý muž, armádní generál, se nechal zmeřit od prstu u nataženych rukou (nad hlavou) až k patám. Naměřili mu osm stop a on si odnesl šek na $960,000.
Když se přihlásil řeti generál, starý šedivy mariňák, zeptali se, odkud kam se chce nechat změřit. On povídá: "Od špicky mého přirozeni až ke konci varlat" Muž co vyplácel penzi se mariňáka zeptal, jestli si to ještě nechce rozmyslet a řekl mu, kolik vypláceli jeho dvoum předchůdcům. Mariňák trval na svém a jelikož si na to muž co měřil sám netroufl, rozhodl se k tomuto přizvat lékaře. Lékař poprosil generala, aby si sundal kalhoty a trenýrky, což generál udělal. Přiložil metr na špičku jeho penisu a začal pracovat. Najednou řekl: "Pane Bože!!!, Kde jsou vaše varlata????" a generál mu odpověděl: "Ve Vietnamu"

To se opravdu stalo, ale nikdo neví, kolik vlastně generál dostal.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře