Kdy se zapojí naše celebrity

16. únor 2007 | 11.10 |
› 

Půvabná zpěvačka Jamelia odhalila svou čokoládovou kůži v kampani organizace PETA. Zcela nahá se nechala nafotit, aby pomohla bojovat proti používání pravých zvířecích kožešin v módním průmyslu. Obří billboardy a reklamní plakáty se objevily poprvé na Londýnském týdnu módy letos v únoru. Zpěvačka leží na břiše, na kříži jí sedí králíček a nad nimi se skví nápis: "Buďte spokojení ve své vlastní kůži, a nechte zvířatům tu jejich."

"Důvodem, proč jsem se rozhodla odhalit vše pro organizaci PETA, je, že jsem zjistila, jak nehumánním způsobem jsou zvířata kvůli kožešinám týrána, a myslím, že je to naprosto nechutné. Věřím, že každý, kdo má srdce, nemůže kožešinu nosit," prohlásila Jamelia.

K organizaci PETA (Lidé pro etické zacházení se zvířaty) se připojuje stále více celebrit. Mezi skalní aktivisty patří Pamela Andersonová, jež svou kůži v mnoha kampaních odhalila již několikrát. Dalšími významnými členkami jsou Sadie Frostová, Kim Basingerová a Christy Turlingtonová. Všechny už pózovaly nahé.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře