Myšlenková nevěra

28. prosinec 2009 | 10.58 |
› 

Milujete se a najednou zjistíte, že přítelkyně či manželka má zasněný pohled. Mohlo by Vás potěšit, že myslí na Vás a jaké je to právě hezké, ovšem její zmyšlenky jsou pravděpodobně někde jinde.

Ve většině případů myslí ženy při sexu na někoho úplně jiného než na svého současného přítele nebo manžela. Alespoň to vyplývá z výzkumu německých vědců, kteří zjistili, že v představách 67 % žen hraje hlavní roli jiný muž než ten, se kterým se právě oddávají postelovým hrátkám.

Důvodem je prý to, že si chtějí fantazií zpestřit stereotypní chvíle. Kromě erotických fantazií sní ženy také o různě nereálných situacích či scénách. Nejčastěji v ženských představách figurují hudební hvězdy, herci, hasiči, piloti či lékaři.

"Miláčku, na co myslíš?" Otázka, kterou ženy slýchají od svého partnera v jakékoliv situaci, ovšem málokdy v té nejintimnější. Mnozí pánové by však odpovědí své drahé polovičky byli minimálně nepříjemně zaskočeni. Jen málokterý by totiž slyšel: "Na tebe, zlato!" Vědci však tvrdí, že podobné myšlenky nejsou na škodu. Naopak mohou povznést sexuální život.

Tak to jsem opravdu rád, že manželka právě nemyslí na Rexe či jiné zvířecí hvězdy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře