Šlapky ve světě

21. únor 2007 | 19.36 |
› 

Stále více britských žen touží po finanční nezávislosti bez práce. Dosáhnout toho mohou díky nejstaršímu řemeslu světa. Podle nejnovějších výzkumů se běžným zaměstnáním ženy v království Alžběty II. vyhýbají, na mužích závislé být nechtějí, a tak se vrhnou na sex za peníze.
Moderní prostitutky už nejsou drogově závislé ženy či zneužívané manželky, které musejí živit své muže. Jsou to sebevědomé, inteligentní a mnohdy vysoce vzdělané ženy, které si za sexuální potěšení nechají platit. Pro většinu z nich je sex zábava a nevadí jim, že ho vykonávají každou chvíli s jiným mužem. Za příjemnou povinnost navíc získají dostatek peněz, které by si v žádném dostupném zaměstnání nevydělaly. Britky v běžných povoláních nahradily dívky z východní Evropy, které se tam nahrnuly po rozšíření EU. Internet pak umožnil moderním prostitutkám bezpečně nabízet své služby a být viditelné pro milióny jeho uživatelů.

"Za hodinu si mohu vydělat i 350 liber (téměř 15 tisíc korun), to nikde nedostanu. Za noc i s večeří si inkasuji 1200 liber (50 tisíc korun)," přiznala jedna z žen, která se živí prostitucí i přesto, že má vysokoškolské vzdělání.

"Je to všechno o penězích. Vezmete to za správný konec a nemáte nouzi o muže ochotné platit," tvrdí britští sociologové.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře