Studentka

29. říjen 2009 | 11.34 |
› 

Uč se synu moudrým býti, tedy tady slíše platí dcero. ale uznejte, že se jedná o obdivuhodný výkon jedné z nejstarších studentek. Inu píle a snaha jí rozhodně nechybí.

Právnický diplom získala na univerzitě v Urbinu ve střední Itáliičtyřiadevadesátiletá studentka, která se chce na školu znovu zapsat a ve studiích pokračovat.

"Studentka Adriana Jannilliová je příkladem vytrvalosti pro ostatní studenty," prohlásil rektor univerzity v Urbinu S. Pivato.

"Vzhledem k její vynikající diplomové práci na téma násilí proti ženám a jejím vynikajícím známkám při zkouškách jsme paní Jannilliové dali to nejlepší ohodnocení," uvedl Pivato.

Paní Jannilliová, která je v důchodu a dříve pracovala jako konzultantka v jednom podniku, nebyla na univerzitě poprvé. Vystudovala orientální jazyky, politické vědy a nyní právo. Chce se na univerzitu znovu zapsat a vybrat si některou specializaci právnického studia.

"Je neuvěřitelně živá a bystrá. Řekli byste, že jí je o 20 let méně," dodal rektor a upřesnil, že studenti, většinou ve věku kolem 20 let, paní Jannilliovou velmi dobře přijímali.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (26x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře