Osamocený Topol...ánek

26. únor 2007 | 18.26 |
› 

Důvod je kuriózní. Organizátorka soutěže krásy Maláčová mu zakázala jak milenku, tak i manželku! Vyhlášený playboy si tak občas připadal jak kůl v plotě a nic na tom nezměnilo ani občasné flirtování s přítomnými kráskami.

Topolánek sám popíjel, sám pojídal a sám bloumal po rozlehlých prostorách. Premiér byl konečně jednou nesvůj a nezbývalo mu nic jiného než pošilhávat po sličných misskách v čele s novou královnou krásy, blonďatou Lucií Hadašovou (20) ze Strážnice. Ředitelka České Miss Michaela Maláčová si sice účasti veleváženého hosta cenila, ale rozhodla jednoznačně: "Jde v první řadě o Českou Miss a ne aby se všichni pouštěli do debat o tom, s kým premiér přišel."

Topolánkovi se to moc nelíbilo a nehodlal se vzdát bez boje. Když mu zakázali milenku Lucii Talmanovou (39), volil druhou možnost - manželku Pavlu (51). S tímto návrhem ale také nepochodil. Sám přijít za žádnou cenu každopádně nechtěl, a tak vsadil na dceru. Tu by mu sice povolili, "děťátku" se ale nechtělo.
Na otázku: Proč? osamocený premiér u stolečku jen zavrtěl hlavou a pravil: "No comment." Poté protřelý playboy chvilku debatoval s několika pány a raději potichu zmizel.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře