Gravidní lupička

1. březen 2007 | 14.25 |
› 

Teprve šestnáctiletá dívka z Vítkovic v pokročilém stadiu těhotenství má totiž zaděláno na zločineckou kariéru. Už dříve na ni vydal soud zatykač a v pondělí se dokonce aktivně podílela na surové loupeži.

Mladistvá, která by měla už za dva týdny přivést na svět potomka, se dala do komplotu s banditou (18) a další problémovou dívkou (20). V pondělí večer si vyhlédli oběť na tramvajové zastávce v Mariánských Horách. Trojice snědých výrostků se na mladou cestující (21) vrhla a nastala mela. "Napadenou povalili na zem a společně do ní kopali, bili pěstmi a tahali za vlasy," uvedl policista Milan Klézl s tím, že nejagresivnější byla právě mladistvá lupička.

Surový lynč, jehož cílem bylo sebrat napadené batoh s cennostmi, překazili až strážníci. Bandité se sice dali s lupem na útěk, ale hlídka je dopadla. Vyšetřovatel trojici záhy obvinil z výtržnictví a loupeže.

"Gravidní pachatelku jsme převezli na gynekologicko-porodnické oddělení," dodal Klézl. Policie ji bude v nemocnici střežit do doby, než soudce schválí uvalení vazby. Všem aktérům přepadení hrozí až desetileté tresty

Hrozí, ale kolik ve skutečnosti dostanou?! Hned se bude přetřásat rómská otázka, diskriminace a nakonec potrestají mladou cestující, že jim nevydala batoh dobrovolně, čímž ty chudinky vyprovokovala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře