Žhavé prádlo

1. březen 2007 | 19.41 |
› 

Nové spodní prádlo je vybaveno zásobníkem na kondomy.
Britská společnost Swanky or Spanky Limited se rozhodla propadovat bezpečnější sex. Vyrábí žhavé erotické prádlo, které má v lidech vzbuzovat chuť na milostné hrátky. Jenže tato řada kalhotek a boxerek má speciální zásobníky na kondomy a podporuje bezpečný životní styl. Spodní prádlo je určeno především mladým lidem vyrážejícím za sexuálním dobrodružstvím na party.

Designérka Dawn Dinesová chce učinit z bezpečnějšího sexu jednoduchou a diskrétní volbu pro každého. Její řada prádla je dostupná pro každého, pro muže i ženy bez rozdílu velikosti a věku. Provedení a materiálový výběr vycházejí vstříc všem stylům a trendům, takže odpovídají nárokům moderního života. V zadní části sedu je malá kapsička, do níž se pohodlně dají ukládat kondomy.

"Dát takové prádlo teenagerům se může zdát, že je vybízí k sexu, ale může to být pozitivní dárek, pokud jste otevření a pokrokoví rodiče. Anebo se jimi stanete. Protože darujete něco pro bezpečnější sex," míní zakladatelka společnosti, která dříve pracovala jako sociální pracovnice a streetworker.

U našich trenek byla taky kapsička, tak nevím, jestli to náhodou neokopírovali od nás.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře