Šílená matka

4. březen 2007 | 10.15 |
› 

Belgická matka zabila svých pět dětí. Policistům popsala, že vraždu dětí měla naplánovanou a postupovala systematicky. Vše se odehrálo během hodiny a půl.

Matka se po poledni vrátila domů s dětmi, které vyzvedla ve škole. Pak odešla odnést své nejlepší kamarádce Valerii dopis, v němž jí naznačila, že se schyluje k tragédii a že už nemůže dál. Než však Valeria dopis objevila, bylo pozdě.
Cestou zpět domů si Genevieve koupila v supermarketu řeznický nůž s 20centimetrovou čepelí. Děti se zatím dívaly na televizi. Matka si volala jedno za druhým ven z obýváku a postupně jim podřezávala hrdla.
Zatímco u mladších jí stačil jeden řez, starší zřejmě kladli odpor, na jejich tělech bylo řezných ran více. Pak mrtvá těla odnesla do postýlek, na dveře napsala sousedům vzkaz: ´Zavolejte policii´ a vrazila si nůž do hrudníku.

Sebevražda byla neúspěšná, nakonec zavolala policii sama. Její marocký manžel vůbec netuší, co jeho ženu k tak hrůznému činu vedlo. Jen potvrdil, že Genevieve navštěvovala nějaký čas psychologa a brala léky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře