Mám pravdu

28. listopad 2009 | 17.12 |
› 

Trocha zábavy. Fundovaná přednáška jedné zapálené bojovnice proti mužské onanii, která navrhuje kontrolu a následně přísný trest pro takového nemravně sadistického zvrhlíka.

"Masturbace u muže je vražda dítěte, které se mohlo narodit, ale nenarodilo, protože ho někdo zabil třeba o koberec. Ten, u koho se doma najde sperma na zácloně nebo na koberci, by měl být odsouzen k trestu.

Porodnost ve všech zemích rapidně klesá, na vině jsou fleky v mužských pokojíccích. Každý takový flek mohl znamenat lidský život, ten muž ale úplně lehkovážně vypustil semeno na neúrodnou půdu. Místo do mateřského lůna se vrah rozhodl oplodnit koberec nebo jinou handru. Tohle je největší hřích, co se může v životě stát. Zabít něco tak malého. Vždyť v tom plave miminko co se chtělo narodit.

Udělala bych čety ochránkyň práv těhle miminek, aby večer vtrhli do pokoje chlapa, kde by mohl dělat sebepohanu a předvedli ho před soud. Jako důkaz by stačil vzorek mrtvého mimina ze semena. Všichni muži jsou vrahové a ještě se tím i chlubí. Takhle se vydat na scestí. Tvrdé tresty pro všechny!"

Vlasta

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře