Klamavá reklama

7. listopad 2009 | 14.01 |
› 

Také máte někdy chuť poslat tvůrce reklamy do horoucích pekel? Zažalujte je! Zoufalý Ind žaluje výrobce deodorantu Lynx, protože za léta používání se na něj nepřilepila jediná ženská.

Zoufalý Ind žaluje výrobce deodorantu Lynx, protože za léta používání se na něj nepřilepila jediná ženská. Vaibhav Bedi (26) žádá kompenzaci ve výši téměř 800 tisíc za deprese a psychologickou újmu, kterou mu způsobil nefunkční Lynx efekt.

Soud souhlasil s laboratorním prozkoumáním mužem používaných šampónů, mýdel, antiperspirantů a vlasových gelů od firmy Axe. V reklamě se totiž na muže navoněné přípravky Lynx polonahé krásné dívky doslova lepí.

Bedi u soudu uvedl: "Společnost Axe mě reklamou oklamala, protože když používám Lynx, měl bych ženy přitahovat. Používám jejich výrobky sedm let a za tu dobu se na mě nepřilepila jediná ženská."

Právník společnosti R.R Jethmalani se nechal předběžně slyšet: "Neexistují žádné podložené informace, které by dokazovaly, že neatraktivní a hloupí muži nepřitahují ženy. Naopak se často setkáváme s tím, že vyslovené krasavice si berou muže ošklivé. Navrhneme tento případ vyřešit mimosoudně."

Všichni jistě znáte slogan: "Red Bull vám dává křííídla!" Takže pokud ještě nemáte křidélka jako andělíčci, můžete se pokusit vysoudit tučné odškodnění.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře