Nahý opilec

29. listopad 2009 | 19.52 |
› 

Život tropí hlouposti a pokud se k tomu přidá alkohol, tak může občas vzniknout opravdu zajímavá situace. Ještě štěstí, že vše dobře dopadlo.

Dvoudenní usilovné pátrání policie po těle utopeného muže bylo odvoláno, když si údajně utopený přišel na místo činu pro oblečení.

Maciej Nowak z Polska byl pohřešován od rozchodu se svoji dívkou. Naposledy byl viděl nad ránem notně popíjející alkohol ve městě Urzedow. Přátelé se o něj začali strachovat poté, co byly u tamního jezera nalezeny jeho svršky, tělo však nikoli.

Policejní potápěči už byli připraveni do pátrání zapojit i ponorku, když se čtyřiadvacetiletý muž objevil u jezera. "Sdělil nám, že si nepamatuje, proč se svléknul. Prý byl notně opilý. Probudil se v nedalekém domě. Nějací lidé jej našli nahého, tak jej vzali dovnitř prospat se a vystřízlivět," uvedla policie.

Jeho bývalá přítelky rezolutně odmítla jakoukoli možnost opětovného navázání vztahu: "Hloupé věci jako byla tato mě přinutili se s ním rozejít. Jak bych mohla někoho takového chtít za otce svých dětí?"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře