My nejsme chudí?!

13. prosinec 2009 | 20.32 |
› 

Boj o rozpočet zklamal ministra financí, protože se státní dluh navýšil. Ano, je třeba šetřit, ale takhle snad ne. Tohle si můžeme dovolit jen pokud budeme mít rozpočet v plusových číslech.

Brusel - Česká republika poskytne chudým státům na boj s klimatickými změnami v letech 2010 až 2012 zhruba 300 milionů korun. Na summitu Evropské unie, která o této otázce ve čtvrtek večer v Bruselu jednala, to novinářům řekl český premiér Jan Fischer.

Podle Fischera český příspěvek rozvojovým zemím poputuje z finančních prostředků vyčleněných na rozvojovou pomoc. Češi tak nebudou muset hledat další finance. "Jsou součástí prostředků na rozvojovou pomoc a jsou vyčleněny," uvedl český premiér.
(Krásné, tohle jsou naše peníze, které snad nepotřebujeme? Všude nám peníze chybí přes zdravotnictví, školství, dopravní infrastrukturu i na sociální dávky.)

Poslanci bojují s rozpočtem, hádají se kvůli každému miliony a pak vyhodí 300 mega oknem? To mi připomíná červencovou situaci, když jsme půjčili Lotyšům BEZÚROČNĚ 200 mil. eur. Tohle není stát. To je absurdistán. (Takhle chceme umořovat dluhy?)

Žebrák, který nic nemá a který si půjčuje, aby přežil, začne dělat granda a to půjčené daruje a sám bude ještě platit z toho úroky. Když má dát pár milionů vlastním lidem, tak peníze nejsou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (33x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře