Psí lahůdkářství

26. březen 2007 | 16.11 |
› 

Domácí miláčci se mají čím dál tím lépe. Potvrzuje to i nově otevřená pekárna, která bude péct lahůdky pro psí zájemce. V nabídce nebudou chybět psí sušenky či různé masové koláčky. Pekárna, jejíž název by se mohl volně přeložit jako "Psí laskominy", se nachází ve Wiesbadenu nedaleko od Frankfurtu. Zatím slaví u tamějších psích pánečků obrovský úspěch.
Bývalá květinářka Janine Saraniti-Lagerinová se stala psí pekařkou a nové povolání se jí líbí. Pro psí zákazníky připravuje müsli tyčinky, mátové keksy, česnekové sušenky či koláčky s tuňákem.

Saraniti-Lagerinová prohlásila: "Veterináři mi říkají, co je zdravé, a můj labrador Ronja zase, co je chutné. Psí majitelé jezdí z velké dálky, aby si u nás zboží zakoupili. Dokonce se zde zastaví i mnoho zákazníků z jiných zemí cestou na frankfurtské letiště, aby přivezli nějaký pamlsek svým psím mazlíčkům domů."
Psi přivedení do obchodu si mohou dle pekařky projít menší ochutnávkou, dle které pak majitel určí, čím trávící trakt čtyřnohého přítele oblaží

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře