Zlodějka bojovnice

14. prosinec 2009 | 14.38 |
› 

To že jsem polapená ještě neznamená, že se jen tak vzdám, řekla si jedna přistižená zlodějka. Nakonec sice neunikla mužům zákona, ale nevzdala se bez boje. 

Bezpečnostní služba chytila v sobotu po poledni v obchodě v Ostravě-Porubě zlodějku. Ukradla drogistické zboží za více než dva tisíce korun. Po dopadení ji služba odvedla do místnosti, kde chtěla krádež vyřešit. Žena ale ostrahu vystrčila ven, zamkla se a začala se probíjet stropem pryč.

"Než se podařilo dveře otevřít, žena probourala v sádrokartonovém stropním podhledu díru a tou přes stůl a skříň vylezla až do stropního prostoru nad podhledy, kudy je vedena vzduchotechnika a kabeláž," uvedla mluvčí ostravských strážníků V. Zychová.

V době příjezdu strážníků ženu přesvědčoval správce objektu, aby slezla, Hrozilo, že ji sádrokartonové podhledy neudrží.

"Teprve pod příslibem odvolání policie, žena slezla po přistaveném žebříku dolů. Ve chvíli, kdy spatřila strážníky, dala se na útěk. Na výzvy k zastavení nereagovala, ale po několika metrech ji strážníci dostihli. Rozběsněnou ženu byli nuceni zpacifikovat za použití donucovacích prostředků a nasadit jí pouta," řekla mluvčí strážníků.

Samotná krádež byla nakonec kvalifikována jako přestupek a ženě hrozí ve správním řízení až 15 tisíc korun pokuty. Probouraný strop vyšetřuje policie.

Přebráno z iDNES.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře