Mladé mrdalenky

4. říjen 2006 | 19.12 |
› 

Dnešní mládež začíná se sexem dřív, ale ženy rodí později. Tohle ovšem neplatí všude a vždy.

Odborníkům v Kolumbii vyrazila dech zpráva, že v požehnaném stavu je teprve jedenáctiletá holčička. Navíc už podruhé.Lékaři, kteří o jedenáctiletou budoucí matku pečují na oddělení intenzivní péče mají vážné obavy o její život. Nedospělé a nedozrálé tělo jepříliš slabé na to, aby mohlo bez jakýchkoli komplikací přivést na svět další dítě. Zvlášť, když se ještě nezregenerovalo po prvním porodu

."Musímepozorně sledovat průběh jejího těhotenství," zdůrazňují porodníci,"protože budoucí rodička je enormně drobná a křehká."

Pokud se lékařům podaří zajistit, aby k porodu došlo v plánovaném termínu, budou to považovat téměř za biologický zázrak. A dvojnásobná dětská maminka se pak s novorozenětem znovu uchýlí ke své matce. Ta kromě prvního vnoučete pečuje o další tři nedospělé syny.

Když jí bylo jedenáct, porodila svému dvacetiletému příteli syna Mitju. Nyní má dvanáctiletá Baštam Gorbunenková za sebou druhý porod a na světě je díky ní další zdravý chlapeček. Nezletilá Ruska nad svým výkonem jen krčí rameny a říká: "Byla to nehoda, tak jsem otěhotněla a porodila své dítě." Dvanáctiletá matka dvou dětí žije v oblasti Volgogradského regionu. Přestože nemohou svůj vztah vést oficiálně, žije Baštam se svým jednadvacetiletým přítelem Michailem ve společné domácnosti. Jejich domovem je vesnice, kterou obývají dvě rómské rodiny. A partneři jsou zřejmě příbuzní, neboť mají stejné příjmení.. "Budu jí pomáhat s výchovou dětí," slibuje Michail, jemuž však romské tradice výchovu dětí zakazují, neboť se o ně smějí starat pouze ženy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.2 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře