Deka pro prdiče

12. květen 2010 | 10.51 |
› 

Dobrý nápad pro všechny lidi, kteří trpí větry a jsou terčem nelichotivých poznámek od svého druha či družky. Zase jednou armádní produkt pomáhá lidem.

Reklamní kampaň na deku vyrobenou z látky obsahující aktivní uhlík se stala webovým hitem. Deka totiž dokáže absorbovat ucházející plyny Vaše či Vašeho drahého.

Reklamní kampaň nazvaná Deka pro lepší manželství byla na serveru YouTube stažena více než milionkrát. Podle reklamy deka, která byla navržena učitelem přírodních věd z Denveru F. Bibbois, je reálným řešením velice reálných problémů. Učitel dostal "nápad za milion", když v obleku ze stejného materiálu byl lovit a uvědomil si, že ani po větru jej zvěř neucítila.

Deka je vyrobena z materiálu, který armáda používá jako ochranu proti chemickým zbraním. Prototyp svého vynálezu vytvořil již před 15 lety, ale ukázalo se, že až nyní je svět na deku pro lepší manželství připraven. Deka je pratelná v pračce a je schopná absorbovat všechny zápachy, které pod ní vyprodukujete. Další výhodou je, že ji stačí údajně prát jednou za 4 roky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře