Zábava pro puberťáky

24. duben 2007 | 11.32 |
› 

Třináctiletá dívka, která měsíčně pošle na 8000 textových zpráv, byla ve Spojených státech korunována šampionkou v rychlostním bezchybném psaní sms. Za první místo v této soutěži si dívka odnesla 12 500 dolarů, tedy 259 000 korun. Morgan Pozgarová z Claysburgu v americkém státě Pensylvánie tvrdí, že denně posílá asi 260 zpráv, tedy přibližně jednu každých pět minut. Adresáty jsou prý její přátelé, uvedl server Ananova.

Titul získala díky tomu, že nejrychleji bezchybně napsala na svém mobilním telefonu text "Supercalifragilisticexpialidoucious!". K němu poté, co porazila 250 protivníků, dostala i výše zmíněnou odměnu.
V semifinále porazila 23letého inženýra Michaela Ngyena, který poté prohlásil: "Prostě jsem nebyl dost rychlý, takže mě porazila náctiletá holka, znáte to." Ve finále se zdálo, že Pozgarová odejde poražena - jedenadvacetiletá Eli Tiroshová totiž odložila mobil jako první, avšak ukázalo se, že udělala chybu.
Třináctiletá dívka za tarif, který ji dovoluje neomezeně posílat SMS, platí v přepočtu 200 korun. Výhru chce mladá soutěžící utratit za nákupy na Manhattanu.

To jí asi nezbývá čas, aby doma pomohla třeba s nádobím. Inu zlatá mládež.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.14 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře