Neohrožená babča

27. duben 2007 | 19.33 |
› 

Slavná hláška může člověku zachránit kůži. Důchodkyně z Liverpoolu se ubránila lupičům díky větě z filmu Krokodýl Dundee.
Když osmdesátiletou Winifred Whelanovou začal v jejím vlastním domě ohrožovat lupič nožem dlouhým asi 25 centimetrů, pohotová žena ani na okamžik nezaváhala.
Popadla hrozivě vyhlížející asi 35centimetrový porcovací nůž, namířila ho darebákovi na břicho a zařvala: "Tomu říkáš kudla? TOHLE je kudla!"
Winifred citovala proslulou větu z filmu Krokodýl Dundee, v němž filmová star Paul Hogan coby australský lovec krokodýlů v jedné scéně vytáhne svůj lovecký nůž na útočníka, který ho přepadl s bodnou zbraní v ruce.

Paní Whelanová, která váží 50 kilogramů, přiznala, že ji incident, při němž se do jejího domu vloupali dva muži, vyděsil a že má do dneška noční můry.
"Byla jsem ale děsně naštvaná. Nikdo neví, jak při takovéhle situaci zareaguje. Musím se přiznat, že to pro mne bylo netypické," připustila. "Řekla bych, že ten lump byl dost vyvedený z míry."

Lupiči ohrožovali také jejího 83letého manžela Johna a 53letého syna Vincenta. "Vincent mi naštěstí nůž vytrhl z ruky, a zabránil mi udělat nějakou nepředloženost. Myslím, že se bál, abych toho chlapa nebodla," tvrdí stařenka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.36 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře