Sex a policie

28. duben 2007 | 15.45 |
› 

Celkem nedávno jsem dával článek o neuspokojeném manželovi, který zavolal záchranku na manželku, že mu nechce dát a dnes tu máme opačný případ. Inu sex je problém. Buď ho má někdo moc nebo nemá žádný.

Neobvyklé volání o pomoc obdržela v noci policie v německém městě Cáchy. Čtyřiačtyřicetiletá žena se dožadovala zásahu policistů proti svému partnerovi, který neplní manželské povinnosti a odpírá jí sex.
Mezi neuspokojenou ženou a jejím o rok starším manželem nedošlo podle jejích slov k intimnímu kontaktu už několik měsíců. Pár měl dokonce oddělená lože. Pohár ženiny trpělivosti přetekl ve středu v noci.
Vzbudila manžela a důrazně ho požádala o uspokojení svých potřeb. Když muž znovu odmítl, rozhodla se žena obrátit na policii.

"Policisté se ale necítili být způsobilí k tomu, aby tuto rozepři vyřešili," citovala agentura Reuters místního policejního mluvčího Paula Kemena. "A jelikož nebylo shledáno žádné porušení zákona, všechno, co mohli naši muži udělat, bylo to, že o případu sepsali záznam," dodal Kemen.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.3 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře