Pomsta pedofilovi

10. květen 2007 | 09.20 |
› 

Byl jedním z poškozených a zároveň korunní svědek, který svou výpovědí pomohl policii usvědčit partu německých pedofilů ze sexuálního zneužívání dětí na Klatovsku. Jen co ale za trojicí cizinců zaklapla vězeňská brána, šestnáctiletý hoch se pomstil po svém. Vloupal se do zámku patřícího jednomu z nich a sebral odtud lup za statisíce korun.

Ke krádežím došlo v lednu a v březnu. "Až nyní se nám případ podařilo objasnit. Máme podezření na jednoho z mladíků, kterého cizinci pohlavně zneužívali. V následujících dnech by měl vyšetřovatel zahájit jeho trestní stíhání. Zajistili jsme i odcizené věci," řekl ve středu zdroj obeznámený s případem. Nejdřív zmizely varhany, potom auto
Podle informací Práva se mladík vloupal do zámku v Otíně u Klatov, patřící německému profesorovi. Dvaašedesátiletého Němce zatkla policie loni v listopadu v rámci velké razie na pedofily lovící v českém příhraničí.

Zloděj vnikl oknem do objektu, který po zatčení Müllera nyní spravuje jeho manželka. Nejprve ukradl varhany a potom vozidlo mercedes, se kterým později u Žinkov na Plzeňsku havaroval. V době krádeže byl hoch na útěku z dětského nápravného zařízení v Hostouni. V areálu zámku se dobře orientoval, což podpořilo dřívější spekulace o tom, že zde docházelo k sexuálním orgiím s dětmi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře