V letadle s mrtvolou

15. květen 2007 | 20.16 |
› 

Londýn - Pasažér společnosti British Airways zažil nejhrůznější let života, když vedle něj na sedadlo první třídy posadili mrtvolu. Když zažádal o kompenzaci, zástupce společnosti mu prostě sdělil, že mu nezbývá než "se s tím smířit". Paul Trinder z Brackeney v Northhamptonshiru utratil za letenku první třídy z indického Dillí zpět do Anglie přes 3 tisíce liber, tedy 120 tisíc korun. Když se během letu probudil, zjistil, že vedle něj letuška usazuje mrtvou paní. "Letuška tam prostě to tělo mrskla a neřekla ani ň," řekl rozčilený pan Trinder novinářům. "Té hubené dámy, která vypdala jako vrabčáček, jsem si všiml už dříve během letu a říkal si, že musí být nemocná." Žena cestovala turistickou třídou a brzy po odletu z Dillí zemřela.

Tehdy ji přemístila letuška do kabiny první třídy. "Pořád vypadávala z pásu a pohybovala se s kolébáním letadla. Zeptal jsem se, co se s ní děje, a letuška mi prostě odpověděla, že je mrtvá." Pan Trinder, který musel po přistání zůstat v letadle a vyčkat na policii a koronera, si stěžoval u letecké společnosti, kde mu řekli, aby se "s tím prostě smířil".
British Airways říkají, že ženu umístili do první třídy, protože zbytek kabiny byl plně obsazen. Pana Trindera to ale nepřesvědčilo. "Pořád si říkám: No a tak za tohle jsem zaplatil přes tři tisíce liber!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře