Smrt při sexu

16. květen 2007 | 17.12 |
› 

Poněkud nešťastně skončilo sexuální dovádění pro manželský pár z rumunského města Tiritu. Právě v tom nejlepším se muž zadusil vlastní zubní plombou! Devětačtyřicetiletý Marian Chiper tak svůj život předčasně zakončil způsobem, kterým by si přála zemřít většina mužů - při vášnivém sexu.

Jak uvádějí rumunské zdroje, starší muž doplatil především na to, že v jeho domě nebyl zaveden elektrický proud a nebylo tudíž vidět, co se s ním v onen osudný okamžik děje. Marian se po chvilce radostného dovádění, jak později sdělila policii jeho manželka, začal cítit poněkud nesvůj a z ničeho nic se mu z neznámých důvodů přitížilo. Žena se hájí, že nemohla nic dělat, protože byla tma.

Přivolanému lékaři už nezbývalo, než konstatovat smrt udušením. Příčinou byla zubní plomba, která zablokovala průdušnici. "Nešlo nic dělat. Pacient byl po příjezdu příliš dlouho bez kyslíku," dodal lékař záchranné služby. Nebohý Rumun si své zuby nechal po dlouhé době opravit právě týden před smutnou událostí.
"Jsem si jista, že bych mu zvládla tu zatracenou plombu vyrazit ven, kdyby bylo v místnosti vidět! Než jsem stačila najít svíčku a zapálit ji, už bylo pozdě," prozradila zdrcená vdova.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře