Léčiví mravenci

18. květen 2007 | 10.09 |
› 

Sedmdesátiletý Číňan Li Šugi si sám vyléčil cukrovku poté, co do svého jídelníčku zařadil neobvyklou pochutinu - mravence. Choroba jej přitom předtím sužovala dlouhých jednadvacet let.

"Mravenci změnili můj život," prohlásil Li Šugi. Poté, co v roce 1987 onemocněl cukrovkou, poctivě dodržoval všechna lékařská nařízení. Leč - bez úspěchu. Nakonec začal trpět nechutenstvím a nespavostí, velmi zhubl, přestal pohybovat končetinami a hladina cukru v jeho krvi neobyčejně stoupla.

Jednoho dne si Li přečetl v novinách, že každodenní užívání 60 - 70 mravenců může jeho cukrovku vyléčit. S neobvyklou terapií začal okamžitě, uvádí agentura News Battery. Už po několika dnech její aplikace se mu vrátila chuť k jídlu a jeho stav se viditelně zlepšil.
Po dalších dvou měsících se samoléčitel spravil o 10 kilogramů, ruce i nohy mu začaly opět sloužit, ale především se normalizoval stav cukru v jeho krvi. Nyní, po třech letech, se Li Šugi podle vlastních slov cítí naprosto výtečně a příznaky cukrovky se od té doby neobjevily již ani jednou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře