Vesele u soudu

10. prosinec 2009 | 16.39 |
› 

Soudní budova neslouží kle kabaretním výkonům, ale k trestání lotrů a násilníků, ovšem někdy se stane, že některé výroky obžalovaných, svědků či soudců by si kabaretní scénu plně zaslouží.

Musel jsem si odskočit na záchod, kde se mi ztopořil pohlavní úd. Proto jsem nemohl dopnout zip. Vrátil jsem se do kupé. Byl jsem přikryt bundou, ale dívky si toho musely všimnout. Požádal jsem děvčata o pomoc, aby mně přinesla něco mokrého. Ona přišla za chvíli s policií. Do kupé jsem musel jít, protože jsem tam měl klec, neboť jsem jel na burzu ptáků.

Byl úplně opilý, projevovalo se u něho zvracení, vratká chůze s častými pády a neschopnost a nechuť k souloži.

Na krku má podlitiny, odpovídající zubům při souloži.

Výše trestu se mi zdá přiměřená, ale tak pro pět, šest lidí.

Svědkyně sděluje, že ví, jak vypadá pánské přirození, neboť v práci ho vídá velmi často.

Když jsem dal manželce několik políčků, otočil jsem se od ní, a protože jsem předpokládal, že tímto naše nedorozumění skončilo, chtěl jsem se věnovat svým zájmům. Co bylo dále, si nepamatuji. Procitl jsem až v nemocnici, kde má zranění byla odborně ošetřena.

Začal jsem podnikat proto, že jsem nechtěl krást a protože neovládám jinou trestnou činnost.

Z vazby jsem byl propuštěn proti své vůli, protože jsem si dobře uvědomoval, že pokud budu na svobodě, tak dostanu ještě příživnictví a neplacení výživného. Můj předpoklad se splnil.

Obviněný doznává, že nakupoval dolary. Na svoji obhajobu uvádí, že chtěl skoupit všechny dolary, aby Američani neměli na zbrojení.

S postupem svého psa zcela souhlasím. Nejprve zaštěkal, pak utrhl nohavici, a i když ani poté se soused neměl k odchodu, způsobil mu teprve zranění, pro které se teď nemůže posadit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře