Sex zdarma

6. prosinec 2009 | 19.51 |
› 

Bohužel u nás ne, ale v Dánsku. Pošleme tam nějaké kaňoury?  Reprezentovat se přece dá ve všem a všude. A že nejsme žádná ořezávátka a umíme se k sexu postavit čelem nám předvádí i naši politici.

Dánské Sdružení na obranu sexuálních pracovnic se rozhodlo oteplit ovzduší během nadcházejícího světového summitu o podnebních změnách v Kodani a nabídlo jeho delegátům služby svých asi osmdesáti členek zdarma. Reagovalo tak na to, že kodaňská radnice rozeslala do všech hotelů ve městěpohlednice s výzvou, aby se hosté neuchylovali k prostitutkám.

"Všichni delegáti, kteří přijedou na kodaňský summit, budou moci (u našich členek) těchto pohlednic použít jako platidla," sdělila agentuře AFP představitelka sdružení Susanne Moellerová. Dodala, že nečeká, že nabídky využije mnoho delegátů, ale že jde hlavně o to, "protestovat proti něčemu, co považujeme za diskriminaci".

Vrcholná schůzka, jejímž hlavním tématem bude oteplování planety, začne v pondělí a potrvá do 18. prosince. Přijede na ni přes 15 000 delegátů.

Prostituce není v Dánsku nezákonná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.1 (31x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře